Isegi pärast 3 kohvi - oled ikka veel pidevalt väsinud?

Miks ainult 3% edukatest naistest teab sellest?

       

Kuidas on nii, et mõned naised teevad samal ajal rohkem kui teised?

Sa vajad energiat, et treenida, hoolitseda oma pere ja karjääri eest ning keskenduda asjadele, mis on sinu jaoks olulised. Sinu keha on sinu tempel ja tervis on alati esikohal, olenemata muust muutuvast - lapsed, töökohad, suhted jne. Edukad naised teavad, et edu saavutamiseks kõigis eluvaldkondades tuleb esmalt tähelepanu pöörata just oma tervisele. Matcha tõepoolest aitab saavutada oma isiklikke eesmärke. L-teaniin matcha rohelises tees annab stabiilse ning jätkuva energialaengu, ilma ärevust tekitavate kõrvaltoimetega nagu oled ehk kohviga varem kogenud. 

Aeglaselt ja pidevalt suurenenud kofeiini mõju matchas äratab sind vaikselt üles, andes mõnusa ning pika energialaengu, mille mõju lõppedes aga võid naasta tagasi oma igapäevaste tegevuste juurde. Tavalisel mustal kohvil on aga täpselt vastupidine efekt. Kiire ergutus, mis tuleb aga kiiresti tagasi uut doosi nõudma. Piltlikult öeldes nagu turbulentsiga maandumine, mis lõppeb kokkupõrkega. 

Kujutame ette nüüd paremat versiooni. Matcha on tuntud selle poolest, et parandab konsentratsiooni ja keskendumisvõimet. L-teaniin suurendab alfalainete teket meie ajus. Need alfalained soodustavad lõõgastumist, tekitavad sügava vaimse selguse ning ärkveloleva meeleseisundi. Sama vaimset seisundit võib leida meditatsiooni või joogat praktiseerides. Kui oled kunagi proovinud joogat või meditatsiooni, siis tead täpselt seda tunnet. 

 

Milles seisneb matcha tee saladus?

Meie orgaaniline Matcha on 100% orgaaniline roheline tee, mis annab sulle puhast energiat ilma liigse kofeiinita ning on ilma kemikaalide või pestitsiidideta. Meie tseremoniaalne Matcha Jaapanist, Kyotost - sisaldab sama palju kofeiini nagu üks espresso shot, kuid energia on stabiilne, kestab tunde ja ei tule sind pärast kummitama. Jaapanlased teavad seda juba sajandeid ja on seetõttu ühed edukamad inimesed maailmas. 

Võtame kokku: hoolitse oma energia ja üldise tervise eest. Sinu tavaline kohv suurepärase turundusega sisaldab pestitsiide ja kemikaale ning on tõesti lihtsalt kiire lahendus, mis ei tööta kunagi sinu heaolu heaks. Mina näen seda nii..."See, kuidas sa ennast armastad, on see, kuidas sa õpetad teisi end armastama" - Rupi Kaur. Ja see käib kõige kohta, mida sa teed ja tarbid. Vali endale parem ja vaata muutusi oma energias ja kui palju sa tegelikult suudad selles elus saavutada. 

Proovi juba täna MakeMeBliss Matcha rohelist teed 

    

Sinu edu terviseks 🍵

Meie eesmärgiks ei ole pakkuda sulle vaid matcha rohelist teed, vaid levitada ka tervislikke eluviise - jagades näpunäiteid ning katsetades uusi retsepte.