Kaks imelist nippi, kuidas kiiresti saavutada ilus ja veatu nahk

Selleks, et tunda end suurepäraselt, peaksime sööma võimalikult mitmekesist ja tervislikku. Meie nahk ka tänab meid selle eest. Erinevad kreemid ja näohoolitsused on head kaunile ja veatule nahale. Siiski, kui lisate need kaks koostisosa oma igapäevast ilu rutiinne - matcha ja spirulina - te saavutada tulemusi palju kiiremini kui võite arvata!

Spirulina on sinivetikate tüüp, mis on uskumatult tervislik. Iga lusikatäis spirulinat sisaldab rohkesti B-grupi vitamiine, nagu B1, B2 ja B3. Samuti ei puudu ka taimne proteiin, vask, raud, magneesium, kaalium, mangaan. Spirulinas on 18 aminohapet, mis teeb sellest ühe kõige toitainerikkama toidulisandi planeedil.

Spirulina aitab võidelda vabade radikaalide, esimeste kortsudega, kaunistab su jume ja jätab naha kaunilt särama. See aitab võidelda aknet põhjustavate bakteritega ja soodustab ka juuste kasvu. Spirulina tabletid sobivad ka lastele ja noortele täiskasvanutele, kes on mures naha probleemidega. 

Proovi juba täna ja näe erinevust.

Meie eesmärgiks ei ole pakkuda sulle vaid matcha rohelist teed, vaid levitada ka tervislikke eluviise - jagades näpunäiteid ning katsetades uusi retsepte.