Turbliss x MakeMeBliss


Kampaania korraldaja on Balovelance OÜ (äriregistrikood 14176814, aadress: Viru 12-2, Tallinn 10140; tel 5236471, e-mail: info@makemebliss.com) – edaspidi nimetatud kui kampaania Korraldaja.

Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud kampaania Korraldaja poolt vastavalt ettenähtud tingimustele. Kõik kampaania Korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele.

Kampaania toimub perioodil 10. - 15.12.2019 makemebliss.eu kodulehel koostöös Turbliss OÜ-ga.

Kampaania lehel saab registreerida vaid ühe korra sama e-posti aadressiga. Kui soovite mitu korda registreerida, siis tuleb kasutada teist e-posti aadressi.

Makemebliss.eu veebilehel kampaaniaga registreerinud isik nõustub, et tema isikuandmeid töödeldakse kampaania Korraldaja poolt. Kampaania Korraldaja töötleb registreerinud isiku isikuandmeid kooskõlas kehtivate õigusaktidega (sh isikuandmete kaitse seadusega). Isikul on igal ajal õigus nõuda oma isikuandmete kustutamist või töötlemise piiramist, v.a juhul kui seadus ei sätesta teisiti. Juhul kui isik soovib saada teavet oma isikuandmete töötlemise kohta, on tal võimalik võtta ühendust Balovelance OÜ-ga e-posti aadressil info@makemebliss.eu

Loosimises osalevad kõik kampaanias registreerunud isikud perioodil 10.12. - 15.12.2019 (kaasa arvatud). Lisaloosimisel osalevad samuti kõik kampaaniaga liitunud. 
Lisaloosimised iga nädal esmaspäeval, perioodil 16.12.2019- 14.01.2020  

Kampaania auhindadeks on:
Peaauhind. Kingikorv
Komplekti kuulub: Jaapani kvaliteetset matchat väärtuses 100 €
Turblissi ilutooteid väärtusega 70 € 

Lisaauhinnad iga nädal, esmaspäeviti:
1x MakeMeBlissi toode
1 x Turblissi toode
MakeMeBliss klaasist termos
Uus toode! Spirulina tabletid 
Uus toode! Klorella tabletid

Peaauhind loositakse kõigi kampaanias osalejate vahel välja pärast kampaania lõppu, hiljemalt 15.12.2019. Võitjaga võetakse personaalselt ühendust e-kirja teel ühe päeva jooksul pärast loosimist. Lisaauhinnad loositakse välja igal esmaspäeval ja võitjaga võetakse ühendust ühe päeva jooksul pärast loosimist. 

Kätteandmise täpne kuupäev lepitakse eelnevalt kokku kampaania Korraldaja ja võitja vahel.
Kampaania käigus kampaanias osalejate poolt võidetud auhindu ei asendata võitjate nõudmisel teist liiki auhindadega ega hüvitata võitjatele auhindade maksumust rahas, välja arvatud juhul, kui auhinnad asendatakse teiste samaväärsete auhindadega Korraldaja otsusel.  Kampaanias ei või osaleda Balovelance OÜ ega Turbliss OÜ töötajad ja nende lähisugulased.


Igakuine tellimus + tasuta transport:

Vali orgaaniline tseremoniaalne matcha täide 30g ja liitu igakuise tellimusega ning saad -10% ja iga seitsmenda täite TASUTA!

LOE Blogi

Mida matcha sisaldab?

Mida matcha sisaldab?

Siin on lühike ülevaade Matcha rohelise tee võimsatest komponentidest ja matcha eelistest. L-teaniin on ainulaadne aminohape, mida leidub peaaegu e...

Loe rohkem