Transport ja tagastamine

TRANSPORT 

MakeMeBliss Eesti e-poest saab pakke tellida Eestisse.

Sinul on meie e-poest ostes võimalik valida erinevate transpordiviiside vahel:

OMNIVA PAKIAUTOMAAT - 2.35€ / Alates 50€ ostust TASUTA

Tooted jõuavad sinu valitud pakiautomaati 1-5 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest. Toote kohalejõudmisest pakiautomaati teavitatakse sind SMS-iga, mis sisaldab uksekoodi, pakiautomaadi asukohta, tagastuskoodi ning hoiutähtaja lõppu. 
Automaadid on avatud 24 tundi ja asuvad tavaliselt erinevate ostukeskuste peauste läheduses.

 
POSTKONTOR - 3.68€ / Alates 50€ ostust TASUTA 

Tooted jõuavad postkontorisse 1-5 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest. Kui Tooted jõuavad postkontorisse, saadetakse sulle SMS või kiri infoga, millisest postkontorist Tellimuse kätte saate.

 
OMNIVA KULLER - 4.40€ 

Tooted tuuakse kulleriga sinu valitud aadressile 1-5 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest. Kuller võtab sinuga ühendust telefoni teel ning kooskõlastab kättetoimetamiseks sobiva aja.

NB!  Palume arvestada, et kampaaniate ajal võib tarneaeg paari tööpäeva võrra pikeneda. 
ÜMBERVAHETAMINE JA TAGASTAMINE

Toodete tagastamiseks/vahetamiseks tuleb Müüjale esitada taganemisavaldus 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Taganemisavaldust saab esitada järgnevalt:

•              Saates vabas vormis ühemõttelise e-kirja aadressile info@makemebliss.eu


Tagastamine on TASUTA ja selleks on 2 võimalust:

1.       Tagastamine pakiautomaadi kaudu

Lisage pakki täidetud tagastusleht ja pakkige tagastatav pakk nii, et seda ei saaks ilma pakendit rikkumata avada. Eemaldage vana aadresskaart. Paki saatmiseks sisestage pakiautomaati sinule saadetud tagastuskood (leiad selle paki saabumise teatest). Pakiautomaat annab sinule vajaliku aadresskaardi ja avab ukse. Tagastus jõuab e-poodi 3 tööpäeva jooksul.

2.      Tagastamine postkontori kaudu

Lisage pakki täidetud tagastusleht ja pakkige tagastatav pakk nii, et seda ei saaks ilma pakendit rikkumata avada. Teavita postkontori töötajat, et soovid tagastada MakeMeBliss e-poe tellimust kullersaadetisena ja saate paki tasuta tagastada. Postkontori kaudu tagastamisel soovitame postkontori töötajale esitada kas esialgne aadresskaart või pakiautomaadist saadud paki puhul SMS - selle alusel teab postkontori töötaja, mis teenusega on esialgne pakk saadetud ning kas antud teenuse puhul on e-poe kulul paki tagastamine lubatud. Tagastus jõuab e-poodi 3 tööpäeva jooksul.